OUR STORY

Esame interjero dizainerių duetas JUODA STUDIJA

Vienoje grupėje baigusios interjero dizaino bakalauro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje, supratome, kad dirbdamos kartu, gebame efektyviai pasiekti norimų tikslų ir įkvepiame viena kitą ieškant kūrybingų sprendimų.

Gyvename skirtinguose Lietuvos kraštuose, tad tarpusavyje dirbame nuotoliniu būdu, o įvairius interjero apdailos tiekėjus galime operatyviai pasiekti iš dviejų miestų - Vilniaus ir Klaipėdos. Skirtingose interjero dizaino / architektūros įmonėse dirbusios po 4 metus, esame sukaupusios nemažai techninių žinių bei patirties, bet kartu nepraradusios žingeidumo ir entuziazmo priimti įvairius iššūkius, skatinančius tobulėti.

Kuriame skirtingos stilistikos modernius interjerus. Labiausiai dominantys ir įkvepiantys projektai yra tie, kurių užsakovai pasirenka mus, nes pasitiki mumis, kaip kūrėjomis - leidžia, atkreipiant dėmesį į jų poreikius, išgryninti tinkamiausias idėjas ir įgyvendinti projektą iki mažiausių detalių.

Pirmasis bendras projektas buvo STRUCTUM organizuojamas konkursas, pavadinimu „Dizainas X. Rytojus - šiandien". Šiame konkurse laimėjome pirmąją vietą iš 23-jų dalyvavusių kandidatų. Mūsų sukurto projekto pavadinimas „Ecru namai", vizualizacijas galite pamatyti PORTFOLIO skiltyje, o visą projekto aprašą - STRUCTUM internetiniame portale www.structum.lt, skiltyje KONKURSAI.